Team Vroegop

Persoonlijke aandacht

We geloven in advies op maat. Daarom adviseren we onze klanten graag persoonlijk Onze accountmanagers en verkopers stellen zich proactief op en denken altijd met u mee. Graag stellen wij ons team aan u voor, zodat u weet bij wie u terecht kunt:

Onze directie

Bram-Vroegop

Bram Vroegop

Algemeen directeur
Peter-van-der-Schoot

Peter v.d. Schoot

Commercieel directeur
Edwin Kuis-laag

Edwin Kuis

Operationeel directeur

Onze accountmanagers

Stan Veltman-laag2

Stan Veltman

Manager Verkoop

stan.veltman@vroegop.nl

020-6061818

Dennis-Steinfort

Dennis Steinfort

Accountmanager

dennis.steinfort@vroegop.nl

06-51695389

Rebecca-Haaker

Rebecca Haaker

Accountmanager

rebecca.haaker@vroegop.nl

020-6061818

Jet van de Gronde – laag

Jet van de Gronde

Junior accountmanager

jet.vandegronde@vroegop.nl

020-6061801

Marktverkoop


Murat – laag

Murat Cingi

Chef

stal@vroegop.nl

Michael-Pestman

Michael Pestman

stal@vroegop.nl


Binnendienst

Edwin Haaker – laag

Edwin Haaker

Manager

edwin.haaker@vroegop.nl

erik web

Erik Brands

Verkoper

verkoop@vroegop.nl

Peter-de-Jong

Peter de Jong

Verkoper

verkoop@vroegop.nl

Mattie Ypma – laag

Mattie Ypma

Medewerkster binnendienst

verkoop@vroegop.nl

Usha – laag

Usha Naigi

Medewerkster binnendienst

verkoop@vroegop.nl

Linda Stuijvenberg – laag

Linda Stuijvenberg

Medewerkster binnendienst

verkoop@vroegop.nl

Onze Category Managers & Kwaliteitsmanager

Xander-Rodenburg

Xander Rodenburg

Manager

inkoop@vroegop.nl

Patrick-de-Rooi

Patrick de Rooij

Category Manager

inkoop@vroegop.nl

Sascha Roosen – laag

Sascha Roosen

Category Manager

inkoop@vroegop.nl

Johan Hoogland – laag

Johan Hoogland

Kwaliteit Manager

kwaliteit@vroegop.nl